iPad służy do robienia zdjęć, jest duży, ma gry i w ogóle jest taki fajny dla dzieci. Lustrzanka musi mieć duży obiektyw niezależnie od tego do czego ma służyć. Smartphone’a używa się do grania we wściekłe ptaki i rzadko kto potrzebuje telefonu do dzwonienia. Zwierzątka są fajne dopóki nie trzeba się nimi opiekować a ze Świętym Mikołajem teraz rozmawia się tylko na Skype.

       To co widzicie powyżej nie jest wymyślone przeze mnie. Zyskałem tę wiedzę będąc Mikołajem w jednej z galerii handlowych.
Uznałem, że kogoś z Was może interesować o co tak naprawdę dzieciaki proszą Mikołaja, zwłaszcza, że nie każdy ma okazję takim mikołajem się stać.
Znacie powiedzenie: „Pokaż mi co dostałeś na komunię a powiem Ci ile masz lat”?

       Obrazowało to swojego rodzaju wykres, gdzie z biegiem czasu prezenty otrzymywane przez drugoklasistów z okazji przyjęcia pierwszej eucharystii zmieniały się od czekolady przez zegarki, rowery, komputery po quady, telefony.
    
       Postanowiłem w skrócie przedstawić Wam listę najpopularniejszych oraz najciekawszych prezentów jakie życzyły sobie dzieciaki w mojej budce telefonicznej, bo przecież już nie pisze się listów tylko dzwoni do Mikołaja na Skype (i dziwić się potem czego chcą Ci mali terroryści – Mikołaj nowoczesny to i prezenty pewnie ma wyjebane).
       Zastanówcie się teraz przez chwilę, o jakich prezentach Wy marzyliście będąc w wieku 4-16 lat oraz czego teraz byście chcieli. Zobaczymy czy porównując z listą, którą ja nakreśliłem wyciągniecie podobne wnioski do moich
LISTA ŻYCZEŃ XXI w.
-Tableta
-Smartfona
-Vansy
-Conversy
-Xbox’a
-PS3
-PSP
-Lalki Monster High
-Psa
-MP4
-Telewizor HD
 Rzadziej trafiały się lalki Barbie czy klocki Lego.
       W powyższym zestawieniu nie bierzemy pod uwagę dzieci, które ledwo rozumiały ocb i chciały: słodycze, prezent, misia, lale, bumbum czy ciukcie.
       Na koniec mały bonus:
Przez cały okres mojej pracy (21 dni) może pięciu ( 5! ) chłopców chciało piłkę… Jedna dziewczynka życzyła sobie zdrowia.
      Ja też Wam zdrowia życzę i kończę bo się rozpisałem.
Jeśli się spodobało to dajcie znać to możemy kontynuować ten temat.
Pytania proszę zostawiać w komentarzach lub na moim FB:
Pozdro.
Johny_tfk =]