hasz

Przepraszam, że ukradłem Ci grafikę

       Uwaga, jest akcja! Zapewne większość z Was zna Karolinę Czarnecką, która zyskała nagłą sławę w internecie dzięki piosence „Hera koka hasz LSD”. Tak na marginesie to jest studentką III roku Akademii Teatralnej w Warszawie, skończyła Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, gra w teatrze I ogólnie robi dużo fajnych rzeczy ale to wszystko dla nas jest nie ważne bo ważniejsze, że śpiewa o ćpaniu.

Ale do rzeczy.

       Otóż Karolina postanowiła nakręcić teledysk do wspomnianego wyżej utworu i zbiera pieniążki. Zebrała już prawie 100% ale myślę, że spokojnie możemy dobić do 200% (zwłaszcza, że wspomniała coś o recitalu).

       Wszystko ładnie pięknie ale… jak zwykle Johny musi mieć jakieś „ale”…

A chodzi dokładnie o to, że kto słyszał piosenkę ten wie, że nie jest to utwór jakiś nadzwyczajny a wręcz jest moim zdaniem najwyżej średni, żeby nie powiedzieć słaby.

A kto słyszał oryginał „Heroin and cocaine” zespołu The Tiger Lillies słyszy brak klimatu, który budowały instrumenty i głos wokalisty.

Chodzi o to, że polska wersja jest dobrze zagrana… aktorsko. Tylko hipnotyzujące ruchy Karoliny przykuły moją uwagę bo piosenka słaba ale gra aktorska genialna.

       I teraz zastanówmy się co dalej…
Artystka chce nagrać wersję studyjną piosenki i nakręcić do niej teledysk.
Czyli wzmocnić to co było nijakie i zabrać to czym utwór się bronił.
I jeszcze wydaje osobno mp3-kę… Hm…
Mam nadzieję, że zdaje sobie z tego sprawę i przyłoży się do teledysku.

Swoją drogą kto zna Kichigai ten wie jak wygląda ta piosenka bez gry Karoliny
(przepraszam Kichi i tak kocham Twoje filmy), nie jest to po prostu to samo.

Nie zrozumcie mnie źle. Kibicuję Karolinie, chętnie bym się wybrał na plan teledysku, przybić z Nią piątkę itp… albo na „Miłość blondynki”… albo stopem gdzieś… dobra, nie ważne… Ale mam nadzieję, że nie jest to decyzja podjęta pochopnie i za przeproszeniem nie spierdoli sobie dobrego wizerunku (ćpunki =P) odwalając słaby teledysk.

Trzymam kciuki.

Dajcie Jej te 8 kafli… a najlepiej 16 =D

Kończę, bo dzisiejszy odcinek sam się nie zrobi. ;)
Pozdro.
Johny_tfk =]